Losjonai - pieneliai

Losjonai - pieneliai

valomasis pienelis

21049
Šis lengvas ir nepaprastai švelnus valiklis idealiai valo odą ir švelniai šalina veido bei akių makiažą. Sudėtyje esantys sinergiškai veikiantys šešių rūšių vitaminai (A, E, B,, B3, Bs ir H) kartu su alavijais ir arnikų, hamamelių bei mimozų ekstraktais nepaprastai gaivina, tonizuoja ir švelnina odą.
Losjonai - pieneliai

Aqua Lumenessence losjonas

81554
Sudėtyje yra organinių beržų sulos, šiaurinių dumblių, hialurono rūgšties, arktinių šaltinių vandens.Nuvalius odą, pirštų galiukais ar vatos lapeliu užtepkite priemonės, švelniai įmasažuokite, kol visiškai įsigers. Laikytis kasdienio odos priežiūros režimo.
Losjonai - pieneliai

losjonas su glikolio rūgštimi

21864
Daug daugiau nei paprastas losjonas. Iš cukranendrių išgauta medžiaga yra labiausiai gydytojų naudojama priemonė šveitimo procedūroms. Pašalinamos paviršinės negyvos odos ląstelės, kurios lėtina fiziologinę odos apykaitą. Pažangus veikimas odos paviršiaus atnaujinimo procese: • Išlygina ir patobulina odos tekstūrą. • Suvienodina odos atspalvį. • Šviesina...
Losjonai - pieneliai

valomasis balzamas

81781
Šis valomasis balzamas įsigeria į odą, kad būtų švelniai ir veiksmingai nuvalytas net ir ilgai išsilaikantis veido ir akių makiažas. Dėl maloniai puoselėjančios sudėties lengvai jį nuvalysite, be jokio riebumo pojūčio.
Losjonai - pieneliai

kreminis valiklis

81654
Palepinkite sausą odą šiuo puoselėjamuoju valomuoju kremu. Drėkinamuoju tyru arktinių šaltinių vandeniu papildyta priemonė švelniai nuvalo makiažą ir padeda pašalinti nešvarumus, kad oda būtų švelni ir pamaitinta. Tinka sausai odai. Sudėtyje nėra parab
Losjonai - pieneliai

valomasis pienelis

81662
Jūsų jautri oda nusipelno ypatingos priežiūros. Šis lengvas, bekvapis valomasis pienelis puoselėja jautrią odą, švelniai valydamas makiažą bei nešvarumus ir palaikydamas natūralią drėgmę, kad oda būtų visiškai nuraminta.
Losjonai - pieneliai

valomasis pienelis

81497
Sudėtyje yra: šiaurinių švylių, arktinių šaltinių vandens. Minkštinamasis valomasis pienelis: • Valo švelniai, bet kruopščiai. • Ramina ir suteikia malonų pojūtį. • Drėkina.
Rodoma 1-24 iš 27 prekės(-ių)
Produktas pridėtas į pageidavimų sąrašą

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies).