Valikliai/Prausikliai

Šiuo miceliniu vandeniu nuvalysite praėjusios dienos likučius. Micelinės struktūros natūralioje aplinkoje užaugusių tekšių vanduo ir tyras arktinių šaltinių vanduo švelniai nuvalo makiažo likučius nuo veido, akių bei lūpų ir gerai nuprausia odą. Maistingoji beržų sula natūraliai sudrėkina ir atkuria per dieną išsiderinusią odos pusiausvyrą. Oda atrodo...
Losjonai - pieneliai

valomasis pienelis

21049
Šis lengvas ir nepaprastai švelnus valiklis idealiai valo odą ir švelniai šalina veido bei akių makiažą. Sudėtyje esantys sinergiškai veikiantys šešių rūšių vitaminai (A, E, B,, B3, Bs ir H) kartu su alavijais ir arnikų, hamamelių bei mimozų ekstraktais nepaprastai gaivina, tonizuoja ir švelnina odą.
Putos

valomasis kremas

81657
Atgaivinkite ir valykite odą eliksyrais iš šiaurės gamtos. Naudojant normalią odą gaivinančius valiklius su šiaurinėmis tekšėmis ir tyru arktinių šaltinių vandeniu, oda tampa švari ir natūraliai švyti.
Puikiai tinka normalios, sausos ar jautrios veido odos valymo užbaigimui. Šiame labai gaiviame alkoholio neturinčiame losjone esantis vitaminų kompleksas ir augalų ekstraktų mišinys iš karto atgaivina veido odą ir pagerina jos būklę.
muilas
  • Nauja
Muilas

muilas

SM13497
Su amino rūgštimis, vitaminais ir drėkinamosiomis medžiagomis. Giliai ir švelniai išvalo poras
Rodoma 1-24 iš 127 prekės(-ių)
Produktas pridėtas į pageidavimų sąrašą

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies).