Paakių kremas

raminamasis paakių kremas
  • Nauja
Paakių kremas

raminamasis paakių kremas

81344
Specialiai sukurta jautriai paakių odai. Optimaliai drėkina. Be kvapiųjų medžiagų. Ši veiksminga priemonė su tyru arktinių šaltinių vandeniu, šiauriniais švyliais ir raminamosiomis medžiagomis padeda sudrėkinti ir pamaitinti jautrią odą. Ji sudrėkinama, atgauna natūralią pusiausvyrą ir tampa švelni.
Atgaivina ir glotnina jautrią paakių sritį. Greitai įsigeria. Be kvapiųjų medžiagų. Sudėtyje yra šiaurinių švylių ir arktinių šaltinių vandens, todėl ši unikali priemonė puikiai drėkina, saugo ir maitina. Oda nuostabiai švyti ir sveikai atrodo.
Paakių kremas

paakių kremas

L10015
Stangrinamoji ir senėjimą stabdanti priemonė, skirta akių srities odai. Ši akių srities priežiūros priemonė sukurta pagal veiksmingus principus derinant tai, kas geriausia mokslo srityje ir gamtoje.
Paakių kremas

stangrinantis paakių kremas

81573
Šis drėkinamasis kremas glotnina ir stangrina paakių odą. Bekvapė priemonė su mūsų patentuotu, antioksidacinių ypatybių turinčiu šiaurinių bruknių ekstraktu, maitinamaisiais peptidais ir tyru arktinių šaltinių vandeniu padeda apsaugoti jautrią paakių sritį nuo pirmųjų senėjimo požymių ir sumažinti ratilus po akimis, kad oda atrodytų jaunatviškai švytinti.
Patirkite giliai drėkinamos odos malonumą. Gamtoje rasite viską. Nepatikėsite, kol patys nepamatysite – išmėginkite nuostabiąją lengvą paakių želę. Provitaminas B5 puoselėja gležną paakių odą, o šiaurinių beržų sula ir tyras arktinių šaltinių vanduo švelniai ją sudrėkina. Paakių oda iškart atrodo sveikesnė ir žvalesnė. Šias natūralias sudedamąsias...
Paakių kremas

paakių gelis

5453/13
Kremo konsistencijos gelis, kuriame yra labai gerai pasisavinamo vitamino C ir granatų ekstrakto, tai – antioksidantų derinys, darantis odą vaiskesnę ir skaistesnę.
Rodoma 1-24 iš 51 prekės(-ių)
Produktas pridėtas į pageidavimų sąrašą

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies).